PÁSOVÉ PILY PILOUS

PÁSOVÉ PILY PILOUS

Pásové pily na kov a kmenové pásové pily na dřevo představují absolutní světovou špičku.

Jejich současná konstrukce v mnohém určuje celosvětové trendy dalšího vývoje v těchto oblastech. Výrobní program pásových pil na kov nabízí více než 40 typů strojů – manuální pásové pily, gravitační a poloautomatické pásové pily, a také plně automatické CNC stroje. V nabídce naleznete provedení s kyvným ramenem pilového pásu a nyní již také dvousloupové provedení pásových pil.

Kmenové pásové pily na dřevo vyrábíme ve více než 20 provedeních. Široký program nabízí komplexní řešení při řezání kmenů od  farmářů, až po plně profesionální, velkokapacitní zpracováni dřeva.  Velikost sortimentu, kvalita výroby a inovací řadí pásové pily PILOUS mezi světové lídry ve svém oboru.

Jak pro pásové pily na kov, tak pro kmenové pásové pily dodáváme originální profesionální pilové pásy na kov PILOUS MAXtech a pilové pásy na dřevo PILOUS  MAXwood. Pilové pásy na kov MAXtech jsou vyráběné nejmodernější technologií z nejkvalitnějších německých materiálů a zaručují vysokou produktivitu a přesnost řezu při maximální životnosti pilového pásu. Originální pilové pásy PILOUS MAXwood nabízejí celou škálu druhů, která Vám umožňuje zpracování jakéhokoliv druhu dřeva. Široký sortiment nabízí nejen cenově dostupnější pásy pro maloobjemové řezání, ale i pásy pro plně profesionální řezání a maximální výkon.

Podobné články

FESTOOL NÁŘÁDÍ

Festool vyvíjí vysoce kvalitní elektrické a pneumatické nářadí pro profesionální a náročné uživatele.

Od založení rodinného podniku v roce 1925 má kvalita a inovace nejvyšší prioritu. Více než 300 patentů a více než 80 vyznamenání pro produkty a podnik dokazují, že se koncentrace na podstatu vyplácí.